Вітання

До Вашої уваги стаття про створення фотокниги від Цифролаб click here

Cyfrolab Pro (How to create your photo-book)

    Фотографії - це зупинені миті життя, які збереглись на вашій 35-ти міліметровій плівці, карточці пам'яті цифрового фотоапарату чи вінчестері комп'ютера. 
     За останні роки із фотографіями асоціюється більше формат JPEG, ніж звичайна паперова фотокартка але як часто трапляється таке, що виходять з ладу жорсткі диски комп'ютера, гублються флешки, чи удаляються вірусами файли або ж не зчитуються дані із подряпаного DVD чи CD диску... 
    Для того, щоб зберегти фотографії більш надійно, можна їх роздрукувати, або ж спробувати інший метод - створити фотокнигу. У цьому Вам допоможе компанія Цифролаб.

У статті я Вам розкажу, як створити макет фотокниги із використанням програми "Cyfro.book" - безкоштовного редактора фотокниг від Цифролаб.

 Програму можна завантажити із офіційного сайту:  Cyfrolab.com
  





Розмір програми приблизно 67 мб (Може змінюватись після випуску новіших версій)  



Завантажуємо програму, і запускаємо її. Якщо операційна система буде запитувати деяку інформацію про безпеку, вибираємо "дозволити" або "так". Наприклад. 


Дальше зможете побачити наступне вікно:

 
 
Натискаємо "далі"


Пропонується прийняти ліцензійні умови від виробника та замовника "Цифролаб". Натискаємо "Я согласен", якщо ви звісно із цими умовами погоджуєтесь =)






Для правильної роботи програми потрібен Microsoft .NET Framework (2.0 або вищої версії),  який можна безкоштовно завантажити із сайту Microsoft 

На наступній фотографії бачимо головне вікно програми Cyfro.book 


Вибираємо "Новий проект" і даємо йому назву.


Наступний крок полягає у виборі формату фотокниги.
Пропонуються фотокниги квадратної форми (20х20, 30х30 см), альбомної (20х15, 30х15) і у формі книжки (15х20, 20х30). 
Я  обрав фотокнигу формату 20х15 на 24 сторінки.


Після того, як Ви вибрали формат, вказуємо які фотографії будуть використовуватись у фотокнизі.


Якщо Ви бажаєте вибрати окремі фотографії, можна скористатись комбінацією клавіш CTRL+ Ліва кнопка миші. 
Для того, щоб перемістити фотографії з лівого вікна у праве, натискаємо >> 


Якщо ви вирішите потім добавити ще якісь фотографії, чи удалити добавлені, це можна буде зробити під час створення фотокниги за допомогою функціональних клавіш  + X:


Також є можливість повернути фотографії на 90 градусів за годинниковою чи проти годинникової стрілки.


Наступний крок полягає у виборі шаблону сторінок. Для кожного "розвороту" може бути використаний окремий шаблон. 

   Потім вибираємо із запропонованих варіантів фон для сторінок.

  

   Якщо би виберете пункт "автозаполнение", то програма Cyfro.book враховуючи кількість фотографій, сторінок і вибраний шаблон, розмістить їх у вашому фотоальбомі.
   В інакшому випадку потрібно буде вручну перенести фотографії із правого вікна у основне...
     Фотографії, які вже були використані у фотокнизі будуть відмічені зеленою галочкою V .


  
 Внизу програми розміщені сторінки альбому, починаючи від обкладинки і закінчуючи останньою сторінкою і форзацом.

Можна використати власний фон для обкладинки. Для цього достатньо перетягнути одну із вибраних у правому вікні фотографій у робоче поле, і розтягнути по розміру обкладинки. Важливо, щоб фотографії були великого розширення. Таблицю стандартних розмірів можна переглянути на сайті Цифролаб.
    
     У контекстному меню (після натискання правої кнопки миші на робочій поверхні) можна вибрати кілька функцій для редагування: 

У розділі "порядок" можна вказати розміщення фотографії зверху інших, чи під ними. У "Вращать" можна повернути фотографії на 90 градусів вправо або вліво, а також на менший кут "немного вправо, немного влево". Можна змінити кольорову схему зображення у розділі "Коррекция цвета": 
    
           Можна добавити текст 
          (Дизайн - Тексты - Добавить текст). 

        Потрібно врахувати, щоб сюжетно-важливі елементи не були розміщені за штрих-пунктир ною лінією та на місці майбутнього скріплення сторінок. Їх потрібно розміщувати в області "безопастная область".

   

    Можна також увімкнути режим розширеного радагування: 

  
  Для того, щоби розтягнути фотографію, наводим курсор мишу на край фотографії, попередньо виділивши її, клацнувши лівою кнопкою. Коли зявиться зображення <-> замість курсору, можна змінити розмір фотографії, рухами мишки при настинутій лівій клавіші.  



    Якщо Ви хочете використовути одну фотографію на цілу сторінку, краще розтягнути її по всій області, навіть по тій, яка буде загнута, чи використана для скріплення сторінок, щоби забезпечити рівномірний перехід та відсутність контрасту між основною фотографією на кольором фону. 

 Якщо ж ви бажаєте використати на сторінці кілька фотографій (їх можна перетягнути з правого вікна у головне), для кращого естетичного вигляду скористаємось рамками, запропонованими у програмі Cyfro.book. Вибрану рамку перетягуємо на фотографію.


Можна, наприклад, розмістити одну фотографію на весь "розворот", але таких метод доцільно використовувати у фотокнигах "PhotoBook" де скріплення із сторінками не настільки замітне як у "PrintBook".


Після того, якщо усі сторінки відредаговані, можемо зробити замовлення. Для цього натискаємо "Заказать"




   



Немає коментарів:

Дописати коментар